OSRAM'ın iş segmentleri


Tüm Kullanım Alanları için Yenilikçi Işık Çözümleri ve Hizmetler

Eksiksiz çözüm sunuyoruz

Profesyonel Aydınlatma Çözümleri

Üç lider markamız OSRAM, Siteco ve Traxon Technologies ile ofis, endüstri, spor ve perakende sektörü için akıllı, esnek ve güncelliğini koruyan aydınlatma çözümleri sunuyor ve akıllı şehirlerin önünü açıyoruz. Kapsamlı çözüm sağlayıcı olarak sizi başlangıçtan planlama ve kurgu aşamasına kadar destekliyoruz.

OSRAM Aydınlatma Çözümleri

Otomobil Aydınlatmasında ortağınız

Otomobil Lambaları ve Sistemleri

OSRAM, otomotiv sektörünün dünyadaki en büyük aydınlatma tedarikçisidir. Lazer ön farlarla, OLED panel aydınlatma ve farklı lamba türleriyle OEM'lere ve giderek büyüyen ikame lambalar piyasasına daha yüksek performans, güvenlik ve yenilikçi tasarım sunuyoruz.

Otomobil lambaları ve sistemleri

Işığın geleceğini şekillendiriyoruz

Opto Yarı iletkenler:

OSRAM Opto Semiconductors, aydınlatma teknolojilerinde öncüdür. Yenilikçi ve yön veren teknolojiler sunuyoruz. Şirket kültürümüzün en önemli özelliği yeniliktir. Dolayısıyla bilimsel toplulukta geniş bir ortaklar ağına sahibiz.

OSRAM Opto Semiconductors
FLEX: Tasarım özgürlüğü ve hafiflik

İnovasyon ve mükemmellik ile benzersiz tasarımı sunar

Dijital Aydınlatma Sistemleri

OSRAM ışık yönetimi, enerji tasarrufu sunan ve hepsinden önemlisi sıra dışı bir ışık deneyimi yaşatan bir aydınlatma sunar. İhtiyacınız ister tek odalık çözümler, isterse entegre bina çözümleri olsun OSRAM, enerji tasarruflu, yenilikçi ve kişiye özel aydınlatma konseptlerine olanak tanır.

Dijital Aydınlatma Sistemleri

Işık, duyguları harekete geçirir

Profesyonel + Endüstriyel Uygulamalar

OSRAM, eğlence sektörüne, projeksiyona, mimari aydınlatmaya ve tıbbi ve bilimsel alanlara yönelik özel aydınlatma çözümleri sunar. OSRAM'ın özel aydınlatma araçları, farklı yenilikçi uygulamalarda etkin biçimde kullanılabilir. (c) Ralph Larmann

Eğlence Aydınlatması Çözümleri