Otomobil lambaları, ön farlar, montajlar ve aksesuarlar için garanti süreci

OSRAM ürünleri, dikkatli bir şekilde test edilen ve OSRAM kalite güvencesi sistemine göre sıkı şekilde incelenen yenilikçi ve teknolojik açıdan yüksek kaliteli ürünlerdir.

Aklınızda yine de soru işaretleri varsa, OSRAM'daki garanti süreçlerine dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

NIGHT BREAKER LED lambalar için garanti süreci

OSRAM NIGHT BREAKER LED, birçok ülkede onaylanmış, sokaklarda kullanıma uygun bir LED iyileştirme lambasıdır. Garanti hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

TRUCKSTAR LED lambalar için garanti süreci

TRUCKSTAR LED, kamyonlar için tasarlanmış ve birçok ülkede onaylanmış, caddede kullanıma uygun bir LED güçlendirme lambasıdır. Garanti hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Ön farların garanti süreci

OSRAM LEDriving XENARC ile halojen ön farların LED gündüz sürüş lambası, OSRAM Xenon ve sinyal lambalarıyla donatılmış bir ön farla değiştirilmesi çok kolaydır. Golf VI aracınızı, tamamen ECE onaylı halojen lambalara göre yeni ve şık bir görünümle ve daha beyaz bir ışıkla kişiselleştirin. Garanti hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.

LED montajlarının garanti süreci

Sis ışıkları veya gündüz çalışan ışıklar... OSRAM sizin zevkinize ve fiyat aralığınıza uygun çok sayıda LED montajı sunar. LED'ler dayanıklı ve sarsıntıya dayanıklı olduklarından, dış aydınlatma için uygundur. Ayrıca verimlidirler ve düşük elektrik tüketimiyle yüksek parlaklık sunarlar. LED montajlarda garanti işleyişi aşağıdaki gibidir:

LED aksesuarların ve ambiyans aydınlatmasının garanti süreci

Otomobilde veya kamyondayken ya da bisiklet turundayken OSRAM'ın LED aksesuar ailesi, sürüşünüz için mobil, enerji tasarruflu ve şık aydınlatma sunar. Aynı zamanda modern LED teknolojisiyle donatılmış OSRAM ambiyans ürünleriyle tamamen benzer bir iç mekan aydınlatması oluşturabilirsiniz.

LED retrofit lambalarının garanti süreci

OSRAM, iç mekan araç aydınlatması için modern LED retrofit ürünleri sunar. Tamamen yeni ışık efektiyle %80'e kadar daha az enerji tüketimi ve beş yıla kadar garanti.

ULTRA LIFE ön far lambaları için eşi görülmemiş garanti

ULTRA LIFE ürün aileleri ticari olmayan kullanımda sağlam garantileri içerir. ULTRA LIFE halojen lambaları, üç yıllık garanti ve internet üzerinden kayıtta ekstra bir yıllık garantiyle güvence sunar. XENARC ULTRA LIFE lambalar, çevrimiçi kayıt yapan müşterilerine benzersiz bir 10 yıllık³ garanti süresi sunar.

XENARC ORIGINAL ön far lambalarının garanti süreci

Xenon lambalar, daha parlak ışık, daha geniş bir görüş sunar ve sürücünün hem zamandan hem de değiştirme ve bakım işlemleri için harcanan paradan tasarruf etmesini sağlar. OSRAM son tüketicilere yönelik olarak XENARC ORIGINAL lambalar için dört yıllık bir garanti sunar. OEM ürünleri, garanti kapsamı dışındadır.