Otomotiv
 

LEDinspect PRO kontrol ışıkları

Atölyeniz için profesyonel iş ortakları

Günlük kullanım için LED kontrol lambaları

Yeni LEDinspect PRO kontrol ışıkları, garajınızdaki günlük ve karmaşık bakım ve onarım işleri için özel olarak geliştirilmiştir. LEDinspect PRO sıradışı aydınlatma gücü sağlayan gelişmiş LED'ler ile görüşü iyileştirir: 6.000 Kelvin'e kadar renk sıcaklığıyla yoğun beyaz ışık. Eşsiz lamba tasarımlarının her biri profesyonel uygulamalara yönelik bir anlayışı yansıtır ve tam ihtiyacınız olan yeri aydınlatır.

İşinizi destekleyen avantajlar

Çok pratik: Lambaların neredeyse tamamı, çalışmayı keyifli hale getiren sağlam ve şarj edilebilir bir pille donatılmıştır. Ayrıca LEDinspect PRO ürünlerini elde tutmak kolaydır; ürün yüzeyleri kir tutmaz ve su geçirmez (farklı koruma türlerine göre). Lambaların çoğunda ışığı yönlendirmek ve ellerinizi serbestçe kullanabilmeniz için mıknatıslar, klipsler, kancalar, fenerler ve uzatmalar bulunur.

LEDinspect PRO SLIMLINE 280

LEDinspect PRO SLIMLINE 280, arabanızda çalışırken görüşünüzü arttırır. Bu şarj edilebilir ve bükülebilir kontrol lambası, tek şarjla dört saate kadar çalışma imkanı sunar. Yüksek performanslı, uzun ömürlü LED'ler garajınız için güçlü bir ışık üretir. Yüksek güçlü ana ışığın (280 lümen) yanı sıra bu dayanıklı armatürde bir de fener işlevi (70 lümen) bulunur. Entegre pil ve yerleştirme istasyonuyla birlikte temin edilir.

Ürün kataloğu: LEDinspect PRO SLIMLINE 280

LEDinspect PRO BONNET 1400

LEDinspec PRO BONNET 1400, 1.400 lümene kadar güçlü LED ışık çıkışı sunar. Ultra ince ve sağlam tasarımlı ve ayarlanabilir teleskopik bağlantılı bu kontrol lambası, çalışma alanınızdaki her motoru ve iç bölmeyi aydınlatır. Yaptığınız işi 1,80 metre uzunlukta homojen aydınlatma ve isteğe bağlı uzatılabilir bağlantıyla destekler. 5 metre uzunluktaki kablosuyla oldukça kolay şarj edebilirsiniz.

Ürün kataloğu: LEDinspect PRO BONNET 1400

LEDinspect PRO PENLIGHT 150

LEDinspect PRO PENLIGHT 150, 150 lümenle en parlak ince tasarımlı cep fenerlerinden biridir. 6.000 Kelvin'e kadar yoğun beyaz ışık sağlar.

Mıknatıs ve klips esnek montajı mümkün kılar, böylece çalışırken elleriniz serbest kalır. Pil gerektirmez, USB bağlantı noktası, DC ve AC bağlantısıyla şarj edilebilir.

Ürün kataloğu: LEDinspect PRO PENLIGHT 150

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A, aracınızda çalışırken en çok ihtiyaç duyduğunuz yerlerde size ışık sağlar. Uzun ömürlü ve yüksek yoğunluklu LED'ler sayesinde bu kontrol ışığı, mükemmel aydınlatma ortaya koyar. Ayrıca, ışık yayan diyotları mor ötesi ışığı için optimize edilmiştir. Bu özellik, klima gibi yerlerde çalışırken kullanışlıdır. Bu cep feneri ile en küçük sızıntıları bile bulabilirsiniz.

Ürün kataloğu: LEDinspect PRO PENLIGHT 150 UV-A

LEDinspect PRO POCKET 280

LEDinspect PRO POCKET 280, ultra ince cep boyutunda şarj edilebilen ve yüksek kaliteli LED kontrol ışığıdır. Fener ışığı işlevine de sahip olan bu kompakt ve güçlü çalışma ışığı, pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Kullanışlı tasarımı ve parlak ışığı, rahat ve hatasız çalışma olanağı sağlar. Lamba, aracınızda çalışırken klips ve entegre mıknatıs tutucu yardımıyla kolaylıkla monte edilebilir.

Ürün kataloğu: LEDinspect PRO POCKET 280

Hizmet

LED Otomobil Ürünleri Yardım Hattı (DE/EN)
Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00 (CET)