Otomotiv
 

Kurumsal otomotiv müşterilerimiz için

Bilgiler ve indirilebilir dokümanlara genel bir bakış

Kurumsal müşteri alanı

Ticaret sektörü için yüksek ciro gerekir. Çözüm OSRAM'dan! Otomobil aydınlatmasıyla ilgili bilgileri ve indirilebilir formattaki dokümanları sizin için kompakt halde kurumsal müşteri alanımıza yükledik.

Otomobil aydınlatmasının dünya çapında lideri olan OSRAM onlarca yıllık deneyime sahiptir ve son derece etkili pazarlama stratejileriyle, oturmuş satış lojistiğiyle ve güvenilir teslimat hizmetiyle rakiplerinin arasında öne çıkar.

Bayilere ve atölyelere cazip Satış Noktası materyalleriyle, eğitim ve reklam kampanyalarıyla destek sunuyoruz. Bu da görüş alışverişleri için iyi bir temel oluşturarak, satış rakamlarının arttırılmasına olanak sağlıyor.

Otomotiv kurumsal müşteri alanımızı ziyaret ederek, satış desteğine yönelik heyecan verici araçları, bilgilendirici pazarlama materyallerini ve indirilebilir ürün broşürlerini, ayrıca işbirliklerimiz ve ortaklarımız hakkında son derece faydalı bilgileri keşfedebilirsiniz.

Satış destek ve satış noktası

Cironuzu arttırmanız için cazip satış çözümleri.

Kurumsal müşterilerimiz için uzman tavsiyeleri

Otomotiv uzmanlarımız, OSRAM ürünleri ve hizmetleriyle ilgili sorularınızı memnuniyetle yanıtlayacaktır.

LED otomobil aydınlatmasıyla ilgili tüm sorularınıza, telefon destek hattımızda yanıt bulabilirsiniz: Telefon: +49 89 62 13 33 22* veya e-posta yoluyla: automotive-service@osram.com. Destek hattı, Pazartesi-Cuma günleri ve 09.00-18.00 saatleri arasında Almanca ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir.

* Sabit ve mobil hat ücretleri geçerlidir.

Sizin için başka ne yapabiliriz?

Elinizdeki iletişim bilgilerini kullanarak OSRAM yetkilisiyle temasa geçebilir veya aşağıdaki adrese e-posta gönderebilirsiniz: automotive-lighting@osram.com.