Otomotiv
 

Otomotiv aksesuarları

Mobil, pratik ve şık ışıklar

Güçlü ışık sunan mobil yardımcılar

Kaputun altına hızlıca bakmanız mı gerekiyor? Veya bir gece yolculuğunda kitap okumak mı istiyorsunuz? Yoksa günlük iş projelerinizde en doğru ışığa mı ihtiyacınız var? OSRAM'ın sunduğu geniş LED aksesuar çeşitleriyle bunların hepsi artık mümkün. Aksesuarlar sayesinde otomobillerle yolculuk daha keyiflidir. Bu aksesuarlar güvenliği artırırken, rutin görevlerde aydınlatma yardımcısı olarak son derece kullanışlı olduğunu kanıtlar. Işığın keyfini çıkarın: garajınızda, evde veya seyahat ederken.

Her yerde kullanılabilen kullanışlı ışık sayesinde, pratik şeyler aynı zamanda çekici de olabilir.

OSRAM LED aksesuarlar, sizi etkilemek için tasarlanmış bir dizi heyecan verici üründür. Tamamen pratik, mobil ve enerji tasarruflu ışık kaynaklarında kullanışlı, ergonomik ve şık tasarımlarla geliştirilmiş güçlü LED teknolojisi kullanılmaktadır.

Profesyonel ve kişisel kullanım için LED kontrol lambaları

Farklı gereksinimleri destekleyen farklı portföyler

Profesyoneller için LED kontrol lambaları

LEDinspect PRO, atölyelerdeki günlük profesyonel kullanım için özel olarak geliştirilen premium kontrol lambalarının tam serisidir.

Uzmanlar için LEDinspect PRO serisini bütünüyle keşfedin

Kişisel kullanım için LED kontrol lambaları

Kişisel kullanım için LEDinspect kontrol lambaları, günlük işlerde alet çantasının ayrılmaz bir parçasıdır. Farklı özellikleri içeren farklı armatürler, aracınızdaki çalışmayı eğlenceye dönüştürür.

LEDinspect serisi hakkında daha fazla bilgi alın

LED uyarı ışıkları

Ciddi durumlara hazır olun

LEDguardian ROAD FLARE & SAVER LIGHT PLUS

OSRAM LEDguardian uyarı ışıkları, yoldayken her duruma hazırlıklı olmak isteyen sürücüler için ideal LED aksesuardır. Yüksek performansı veya beyaz LED ışığı sunan bu ürünler fener olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda aracınızda kontrol ve bakım çalışması sırasında size ışık verir.

LED uyarı ışıklarımız hakkında her şey

LED okuma lambası

İyi bir sürüş için iyi bir ışık

ONYX COPILOT

Zarif ve dinamik tasarımlı ONYX COPILOT LED okuma ışığı, araç içleriyle kusursuz şekilde entegre olur. Hoş, sıcak ve göz yormayan ışık sunar.

LED okuma lambası hakkında daha fazla bilgi