Otomobilleri ve yıldızları gerçek ışıklarında gösterin

Otomobilleri ve yıldızları gerçek ışıklarında gösterin

Sahne ışıkları altında ilginin odağı haline gelen otomobiller ve yıldızlar

Otomobil fuarları, otomobil üreticilerinin yeni otomobil modellerini görmek isteyen devasa kalabalıkların bir araya geldiği yenilik ve endüstri gösterileridir. Perde açıldığında, yeni araba, eğrilerini, rengini ve özünü doğru bir şekilde yansıtan bir ışıkta görülmelidir. Sonrasında ise ustalıkla düzenlenmiş olan ışık, otomobillerin yüzeyi boyunca, ondört saate kadar eşit dağılım ve eşit bir renk sıcaklığı sağlamalıdır. Moda şovlarında veya ünlülerin katıldığı etkinliklerde, yüksek çıktılı gün ışığı kaynakları, modeller ve yıldızları ilgi odağı haline getirmek için idealdir.

Öne Çıkan Ürünler

HMI Event (HMI Etkinlik)

Bir metal halejenür deşarj lambası olan HMI EVENT, marka tanıtımının, sunumun, canlı ve gerçek renklerin en üst seviyede önemli olduğu özellikle otomobil fuarları ya da moda şovları veya basın etkinlikleri gibi diğer büyük ölçekli etkinlikler için tasarlanmıştır. HMI EVENT, renk veya parlaklık kaymalarının azaltıldığı düzgün yekpare ışık sağlar. Otomobilleri sabit bir gün ışığı rengi sıcaklığında aydınlatmakta ve canlı olarak veya bir lens aracılığıyla bakıldığında, tasarımlarını ve renklerini mükemmel bir biçimde desteklemektedir.

Teknelerden motosikletlere kadar araçların sergilendiği sergi katında, aydınlatma tasarımcıları, olağanüstü bir performans için ve ürünün ilgi odağında tutulması için HMI EVENT lambalarına güvenmektedirler.

HMI Event (HMI Etkinlik)

İletişim

Profesyonel Endüstriyel Uygulamalar (EN/DE)
E-posta: pia@osram.com
Mo. - Fr. from 9am - 6 pm
(CET)