Orijinal OSRAM P-VIP projeksiyon lambaları

Orijinal OSRAM P-VIP projeksiyon lambaları

Göz dolduran kalite

P-VIP lambaları, video projektörlerinde, projeksiyon televizyonlarında ve diğer projeksiyon uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış yüksek basınçlı civa buharlı lambalarıdır. Cıva deşarj spektrumu, projeksiyon amaçları için ideal olan yoğun bir çoklu çizgi spektrumu sağlamak amacıyla, 200 bar'ın dahi üzerinde olan çok yüksek bir çalışma basıncı üzerinden değiştirilir.

P-VIP lambaları çok yüksek seviyede lümen çıkışı sağlamaktadır ki bu, etkin projeksiyon cihazlarının vazgeçilmez ön şartıdır. Ayrıca uzun çalışma ömrü ve bu ömür boyunca düşük ışık kaybı ile daha da mükemmelleşirler.

Bu kalitede lambalar tasarlamak ve üretmek çok büyük bir tecrübe gerektirir. OSRAM P-VIP lambaları, üstün ışık çıkışı, daha uzun süreli lamba ömrü ve düzgün ışık dağılımı sağlayan yenilikçi Ar-Ge ve kaliteye dair kontroller ile desteklenmektedir. OSRAM bu teknolojinin uzmanıdır - ve bu durum ortadadır.

Lambalarla mükemmel uyum sağlayan PT-VIP lamba sürücüsü, sadece optimum çalışma koşullarını yaratmakla kalmaz, aynı zamanda cihaza uygun ilave fonksiyonlar da sağlar. Sofistike Unishape çalışma modları, veri, video veya diğer çalışma modları için optimize edilmiş çok çeşitli ışık renkleri sunmaktadır.

Temel faydalarımızı keşfedin:

  • Daha da uzun kullanım ömrü
  • Yüksek seviyede ışık dağılımı
  • Yüksek güvenlik standartları

OSRAM P-VIP Onaylı Bayi Programı

OSRAM’ın, P-VIP lamba bayileri için olan Onaylı Bayi Programı çevrimiçi satın alınan ürünlerin orijinalliği ile ilgili tüketici şüphesini azaltmaya etkin bir şekilde yardımcı olur.

Sahtecilik Problemi

Bilinmeyen bayiler tarafından sunulan düşük fiyatlı projeksiyon lambalarının ezici üstünlüğü yüzünden, tüketiciler sıklıkla bir ürünün orijinal, sahte veya kaliteli lambanın bir taklidi olup olmadığını belirleme mücadelesi veriyorlar. Lamba üreticilerinin fikri mülkiyet haklarını ihlal ediyor olmalarının yanı sıra, sahte veya taklit lambalar genellikle başarısız bir şekilde üretilmiş oluyorlar. Bu lambalar, kötü resim kalitesi, projektör hasarı ve hatta projektörün tamamının kaybı dahil olmak üzere önemli riskler oluşturmaktadır. Yani, sahte P-VIP lambalarının gerçek maliyetleri ve riskleri, fiyat etiketlerine yansımamaktadır.

Onaylı Çözüm

OSRAM'ın Onaylı Bayi Programı sayesinde tüketiciler, sahte P-VIP lambalarının risklerine maruz kalmazlar ve lambalarının projektörleriyle uyumlu olduğuna dair güvenceleri vardır. Bu tüketici güveni, P-VIP satın alımlarını Onaylı Bayi Programı katılımcılarımızdan gerçekleştirirken, satın almaya dair tereddütü de azaltmaktadır.

OSRAM Onaylı Bayisi olabilmek için, distribütörler belirli kriterleri karşılamalıdır. Bu kriterler:

  • OSRAM ürün gamına sadık kalmak
  • Özellikle markalı ürünlere, fikri mülkiyet haklarına ve telif haklara saygı duymak
  • Sadece gerçeğe uygun reklamları ve pazarlama materyallerini kullanmak
  • P-VIP lambalarını doğrudan OSRAM'den veya bilinen bir OSRAM distribütöründen tedarik etmek.

UNISHAPE Aracı

OEM'in geliştirme ve üretim süreci boyunca, tüm PT-VIP ve PT-SIRIUS lambalarının yapılandırılmasını ve kontrol edilmesini sağlayan yazılım paketi.

Daha fazla bilgi edinmek için...

P-VIP Originallampen

Hiçbir şey orijinalinden daha iyi olamaz.

PDF Yükle (ingilizce - 7,5 MB)

OSRAM UNISHAPE

Şaşırtıcı bir şekilde gerçek.

PDF Yükle (ingilizce, 859,8 KB)