OSRAM XBO sinema lambaları

OSRAM XBO sinema lambaları "Alman Malıdır".

Yüksek kaliteli malzemelerin sıkı OSRAM kalite kontrolü eşliğinde otomatik olarak üretime alınması, yüksek kalitede lamba standardının sürekliliğini sağlar.

Dijital sinema film projeksiyonu için ışık

Sadece kendisine özgü bir seviyede yüksek performans

OSRAM XBO lambası, geçtiğimiz 60 yıl boyunca, dünya çapında izleyicileri çok memnun etti ve sinema ziyaretini unutulamayacak bir tecrübe haline getirdi. Dijital sinemanın gelişimi, projeksiyon teknolojisinde büyük taleplere yol açtı ancak XBO sinema lambası, sürekli geliştirmeler ve yükseltmelerle, bu taleplerin hep bir adım önünde olmayı başardı.

Yeni dijital sinema projektörleri ve geniş ekranlar, yüksek seviyede ışık çıkışı gerektirir. OSRAM'ın XBO sinema lambaları, parlak ve yüksek çözünürlüklü görüntüleri garanti eden parlaklık düzeyi ile bu işi başarabileceğini göstermektedir. XBO sinema lambaları orijinal "Alman Malı" OSRAM ürünleridir. Yüksek kaliteli malzemelerin sıkı OSRAM kalite kontrolü eşliğinde otomatik olarak üretime alınması, yüksek kalitede lamba standardının sürekliliğini sağlar.

OSRAM, BARCO, Christie, NEC ve Sony marka projektöre özel olarak tasarlanmış teknik açıdan ileri seviyede bir dizi XBO sinema lambası sunmaktadır.

Temel faydalarımızı keşfedin:

  • Bakımı kolay
  • Geniş bir aralıkta kısılabilme özelliği
  • Daha parlak bir ekran aydınlatması için en yüksek parlaklıklı kısa ark

Aşağıdaki projektörler için uygun lambalar:

OSRAM XBO lambayı değiştirme yöntemi

Işık Bilgisi

XBO 60 yılı aşkın süredir
yıldızlar yaratır.

Sinemaya gitmek, yalnızca patlamış mısır yierek gişe rekorları kırmış filmleri izlemek değildir, aynı zamanda günlük yaşamdan kaçmak ve başka bir dünyaya dalmaktır.

XBO Hakkında daha fazlasını öğrenin

XBO yıldızlar yaratır

Doğru ışıkta, herkes zamansız bir film yıldızına dönüşür.

XBO üretim

60 yıllık deneyim, müşteri hizmetleri ve eğlence

İletişim

Profesyonel Endüstriyel Uygulamalar (EN/DE)
E-posta: pia@osram.com
Mo. - Fr. from 9am - 6 pm
(CET)