Otomotiv
 

OSRAM Automotive ürünlerinin kazandığı ödüller

Üstün ürünler için en iyi sonuçlar

OSRAM, en yüksek kalite standartlarına bağlı bir şirkettir. Bizim ürünlerimiz de sunduğu yüksek performans, güvenilirlik ve optimum tüketici avantajıyla bilinir. OSRAM 2015 yılında farklı ampul testlerinde hem test kuruluşlarının hem de müşterilerin nezdinde performans saygınlığını kanıtladı.

Özellikle XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED marka kalitesi, uzun kullanım ömrü ve yüksek performans alanlarında sunduğu olağanüstü avantajlarıyla yüksek puan elde etti.

Ödüllerimizden seçkiler:

LEDinspect MINI 125 için Auto EXPRESS Ödülü

LEDinspect MINI 125, 2016 EN KÂRLI ALIŞVERİŞ Ödülünü kazandı

OSRAM LEDinspect MINI 125, kablosuz LED kontrol lambaları kategorisinde İngiliz otomobil dergisi "Auto Express"in "En İyi Fiyat-Kalite Oranı" ödülünü kazandı. "Auto Express" Eylül sayısında, ürün grubu testinde farklı üreticilerin ürettiği on adet kablosuz LED kontrol lambasını test etti.

devamını oku
XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED D1S'ye Auto Express'ten Ödül

Auto Express zenon ön far ampul testi: XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED için "En İyi Fiyat-Kalite Oranı" ödülü

İngiliz otomobil dergisi AUTO EXPRESS'in Kasım 2015 sayısında şöyle yazıyordu: "Süper bir ampul ve her kuruşu hak ediyor". Bu sayıda OSRAM XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED zenon lamba ilk zenon ön far ampul testinin kazananı olarak duyuruldu. Yeni lamba, gıpta ile bakılan "En İyi Fiyat-Kalite Oranı" ödülünü alarak testte beş yıldız almaya hak kazanan tek lamba oldu.

devamını oku
XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED D2S'ye AutoBILD'den Ödül

AUTO BILD zenon lamba testi 2015: OSRAM XENARC lambalar için en iyi sonuçlar

OSRAM XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED, Alman otomobil dergisi AUTO BILD'in gerçekleştirdiği mevcut zenon lamba testlerini birincilikle tamamladı. Diğer OSRAM lambaları da jüriyi etkiledi! OSRAM XENARC COOL BLUE INTENSE ikinci, XENARC ORIGINAL ise dördüncü sırada yer aldı. AUTO BILD testi sonucunda daha ucuz ışıkların daha fazla kamaşma ortaya çıkardığı görüldü.

devamını oku