Otomotiv
 

OSRAM – dünyada 1 numara

Otomotiv aydınlatmasının tüm alanlarında hassasiyet, kalite ve inovasyon.

Sokak aydınlatması

OSRAM 110 yılı aşkın süredir otomotiv aydınlatmasında dünya pazarının lideri konumunda bulunuyor. Dünyanın en prestijli otomobil üreticilerinin değerli ve güvenilir ortağıyız. Nitekim, her yıl dünya çapında üretilen binek taşıtların yarısında OSRAM lambaları kullanılmaktadır.

Ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. OSRAM orijinal ekipman üreticilerinin tedarikçisi (OEM) olarak müşterilerinin ihtiyaç duydukları doğru ürünlere her zaman kolay erişebilmesini sağlamak için ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyor ve zorlu bir kalite testi programı uyguluyoruz. Genel merkezi Almanya'nın Münih kentinde bulunan OSRAM, farklı ülkelerde faaliyet gösteren küresel bir oyuncudur. Müşterilerimiz nerede olursa olsun onların ihtiyaçlarına yanıt verebiliyoruz.

 

Yön veren ilkelerimiz

Performans aydınlatması

Toplam kalite yönetimine sahip OEM tedarikçisi

"Alman Malı"

Şu anda OSRAM bünyesindeki en iyi teknisyenler ve mühendisler Almanya'daki farklı noktalarda yeni aydınlatma teknolojilerini araştırıyor ve geliştiriyorlar. Onaylı kalite yönetimimiz sayesinde akıllı aydınlatma çözümleri ve sarsılmaz ürün kalitesi gerçeğe dönüşüyor. Böylece OSRAM, tüm lider ön far üreticilerinin geliştirme ortağıdır.

Satış sonrası hizmette OEM kalitesi

OSRAM'ın satış sonrası otomotiv ürünleri, aynı kalite yönetimine sahiptir ve aynı hassas üretim hatlarından geçer.

Müşteriye yakın

OSRAM ürünleri tüm asgari ECE kalite gerekliliklerinin üzerinde performans gösterir. Bunun yerine otomobil üreticilerinin kesin talepleri bizim standardımızı oluşturur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya onların yol güvenliklerini sağlamaya gayret ediyoruz. Bu doğrultuda, sürücü için daha da iyi yol görüşü sağlamak ve yolu kullanan diğerleri için daha keskin bir algı oluşturmak amacıyla taşıt far lambalarının sürekli geliştirilmesi, OSRAM için her zaman odak noktası olmuştur.

Atölyeler ve son kullanıcılar, OSRAM ürünlerini ticaret fuarlarında ve otomobil tutkunlarına yönelik etkinliklerde görebilirler. Yenilikçi ürün çözümlerimiz, stantlarımızdaki model araçlarda veya motosikletlerde bizzat deneyimlenebilir. İster yeni otomobil, ister satış sonrası kullanım, OSRAM tüm ürünlerde en yüksek kaliteyi sürdürür.

Etkinliklerde OSRAM Automotive

OSRAM Güven Programı

OSRAM, yüksek kaliteli ürün portföyüne sahip güvenilir bir marka olarak bilinir. Ne yazık ki bu durum da pazarı sahte ürünler ile dolduran bazı üreticilerin dikkatini çekmiştir. OSRAM ürünlerinin ve ambalajlarının imitasyonları, ticari bir problem olmanın yanı sıra müşterilerimiz için de güvenlik riski oluşturmaktadır.

En sık taklit edilen ürün, OSRAM zenon ürünleridir. Sahte ürün sayısını en aza indirebilmek için OSRAM Güven Programını geliştirdik. Artık müşterilerimiz orijinal bir OSRAM zenon lamba alıp almadıklarını internet üzerinden hızla kontrol edebiliyor.

OSRAM Güven Programı

Prensip olarak sürdürülebilir

OSRAM, çevre korumasında yasalara uymanın ötesindedir: Üretimlerimiz kaynak yönünden verimli olacak, enerji tasarrufu sağlayacak ve ambalaj malzemesini azaltacak şekilde tasarlanır.

ISO 14001'e göre onaylı olan çevre yönetim sistemimiz bunu tutarlı ve sürekli bir şekilde garanti eder.


Motosiklet lambaları

Yenilikçi otomotiv aydınlatmasının başlangıcı

Herbrechtingen, Almanya'da OSRAM

Video Osram Herbrechtingen

Yenilikçi otomotiv aydınlatması çözümlerinin üretimi