Profesyonel ve ticari aydınlatma piyasasına yönelik garantiler

OSRAM, profesyonel segment için çeşitli garantiler sunmaktadır. Bunlar: Elektronik balast, ışık motorları ve LED modüller için ürün garantisi, geleneksel elektronik balastlar ve lambalar için System+ garantisi, kapsamlı PARATHOM ve LEDVANCE garanti hizmetleri ile özel amaçlı aydınlatma ürünleri için sunulan garantilerdir.

OSRAM garanti seviyeleri

Sistematik kalite güvencesi ölçümleri, ürünlerimizin seçkin işçiliğini ve işlevselliğini destekler. Yenilikçi teknoloji ve mükemmel kalite, müşterilerimize gerçek anlamda yarar sağlar. Dolayısıyla OSRAM, elektronik balast, LED ışık kaynakları (ışık motorları ve LED modüller) ve seçili OSRAM ışık çözümleri için, çok daha kapsamlı olan üç düzeyli garanti verebilmektedir.

OSRAM garantileri: Garanti seviyeleri

OSRAM markalı profesyonel LED armatürler için garanti

OSRAM, profesyonel uygulamalarda kullanılan OSRAM markalı belirli LED armatürler için satın alım tarihinden itibaren 5 yıl garanti sunar.

OSRAM garantisi: OSRAM markalı profesyonel LED armatürler için garanti

Özel amaçlı aydınlatma ürünlerinin garanti süreci

OSRAM'ın özel amaçlı aydınlatma lambaları çok farklı uygulama alanlarında kullanılmaktadır. Bu ürünler, OSRAM kalite güvencesi sistemine göre sıkı şekilde incelenen yenilikçi ve teknolojik açıdan yüksek kaliteli ürünlerdir. Aklınızda yine de soru işaretleri varsa, OSRAM'daki garanti süreçlerine dair bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

OSRAM garantisi: Özel amaçlı aydınlatma ürünlerinin garanti süreci