Otomotiv
 

Tıkla, bul ve hayran kal

İnteraktif otomobil araçları

Heyecan verici online araçlar olmasa halimiz ne olurdu? İster masaüstü bilgisayar kullanın ister mobil cihaz, OSRAM interaktif araçları sizi ileriye götürür. Taşıt Lambası Bulucu uygulamamızla doğru lambayı bulun.

Otomotiv aydınlatması hakkında bilmeniz gereken her şeyi carlightblog'da okuyun. Yepyeni LEDambient uygulamamızla ışığınızı ayarlayın. Özellikle kamyoncular için - TRUCKSTAR PRO hesap makinesi aracıyla paradan tasarruf etmeyi öğrenin.

İnteraktif otomobil araçları dünyamıza dalın

Taşıt Lambası Bulucu – arayın ve hızla bulun

Aracınızdaki lambaları değiştirmek istiyor ama hangi modelin doğru model olduğunu bilmiyor musunuz? Taşıt Lambası Bulucu size yardımcı olabilir. İster otomobil kullanın, ister kamyon, isterse motosiklet, bu aracı kullanarak doğru ön farları, uzun huzmeli lambaları, sis farlarını sinyal lambalarını ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Araç: Taşıt Lambası Bulucu

OSRAM'a güvenin: Zenon lambalarınızı şimdi kontrol edin

OSRAM, ürünlerinin tüm kalite ve performans özelliklerini mümkün olduğunca dikkatle takip eder. Çünkü sadece orijinal bir OSRAM ürünü gerçek performansını gösterir. Daha azına razı olamazsınız değil mi? İki hızlı adımla zenon lambalarınızı kontrol edin. Gözlerinize güvenmeyin. OSRAM'a güvenin.

Kontrol aracı: Zenon lambanız orijinal bir OSRAM ürünü mü?

Carlightblog - tüm soruların cevabı

Halojen, zenon ve LED far arasındaki fark nedir? Arabama nasıl DRL ekleyebilirim? Ön farlarımı nasıl ayarlarım? Bu soruların ve daha bir çok sorunun cevabını carlightblog'da bulabilirsiniz.

Sosyal Medya: OSRAM Carlight Blog

TRUCKSTAR PRO hesap makinesi – tasarruf etmenizi sağlar

Tasarruf – işte bu hepimizin ilgisini çeken bir şey. TRUCKSTAR PRO hesap makinesi, belirli lambalar kullanılarak maliyetlerin nasıl azaltılabileceği konusunda tüm filo operatörlerine net bilgi sağlar. Sonuçlar her şeyi anlatıyor. Kendi gözlerinizle görün.

Araç: TRUCKSTAR PRO hesap makinesi

Mobil uygulama: LEDambient CONNECT

OSRAM LEDambient CONNECT Uygulaması, OSRAM LEDambient CONNECT otomobil aydınlatma ürünlerinin kontrol edilmesini sağlar. Bluetooth LED kontrolörü ile çok kolay iletişim sağlanır.

LEDambient CONNECT uygulamasını buradan edinin

Mobil uygulamalar: Otomobil Farı

Bugünlerde mobil olmak çok önemli. iPhone ve Android akıllı telefonlar için geliştirilen OSRAM uygulamalarıyla daima güncel kalacaksınız ve aracınız için doğru lambaları kolaylıkla bulabileceksiniz.

Vehicle Light Uygulamasını buradan edinin