Mükemmel yükseltme

OSRAM LEDriving yedek lambaları

Arabanızı yükseltin

Geniş kapsamlı LED retrofit lamba portföyü ile

Araç aydınlatmanızı en son teknolojiye yükseltmek ister misiniz? OSRAM sizi korur ve en yenilikçi LED teknolojisine erişmenizi sağlar. Kapsamlı mükemmel LED yenileme portföyümüzle, uzun ve kısa huzmeli farlar, sis farları, sinyal aydınlatması ve iç aydınlatma dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamaları kapsayabilirsiniz.

OSRAM LEDriving yedek lambalarımızın birçok avantajını keşfedin ve otomotiv aydınlatmasında bir sonraki yeni seviyeye geçin!

Eksiksiz portföyümüzden yararlanın:

  • Uzun ve kısa farlar için LEDriving HL lambaları
  • Sis farları için LEDriving FL lambaları
  • Ön ve arka sinyal aydınlatması için LEDriving SL lambaları
  • İç aydınlatma için LEDriving SL lambaları

Hangi araba modellerinin LEDriving HL lambalarıyla uyumlu olduğunu öğrenin:
LEDriving HL LED lambaları için Araç Bulucu

Otomobilin her parçası için mükemmel: Eksiksiz yedek lamba portföyü

Otomotiv aydınlatmasında dünyanın 1 numarası olan OSRAM, yenilikçi LED yedek lambalar için tek adresiniz. Uzun ve kısa farlardan sis lambalarına, sinyalden iç aydınlatmaya kadar, mevcut sistemi soğuk beyaz LED ışıkla yükseltmek için her zaman kolay bir çözüm sunuyoruz - hem tasarım hem de performans açısından etkileyici.

Hangi otomobil modellerinin LEDriving yedek lambaları kullanabileceğini görmek için uyumluluk listelerimizi ziyaret edin.

Sizi koruyoruz - 5 yıla kadar OSRAM garantisi

LEDriving serisindeki birçok lamba, satın alındığı günden itibaren üretici garantisi ile gelir.
LEDriving portföyü için garanti süreci hakkında daha fazlasını öğrenin

Bu ürünler ECE onayına sahip değildir ve herhangi bir dış uygulamada kamuya açık yollarda kullanılmamalıdır. Kamu yollarının kullanılması, işletme ruhsatının iptaline ve sigorta kapsamının kaybına yol açar. Birçok ülke bu ürünlerin satışını ve kullanımını yasaklamaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen yerel distribütörünüzle iletişime geçin.

LEDriving CANBUS KONTROL ÜNİTESİ, 5 W, 21 W veya 50 W uygulamalarında LED lambaları kullanırken kart bilgisayarındaki hata mesajlarını önler.

1 H7/H18 ve H4/H19 için minimum ECE R112 ile karşılaştırıldığında
2 Minimum ECE R112 ile karşılaştırıldığında