Otomotiv
 
Ağır vasıta aydınlatması

Ağır vasıta aydınlatması

Profesyonel kullanım için sağlam ve güvenilir ağır vasıta lambaları

Ağır vasıta aydınlatması büyük yüklere dayanabilmeli, son derece güvenilir olmalı ve her bir seyahatin sonuna kadar mükemmel bir aydınlatma sağlamalıdır. Günlük profesyonel kullanım, genellikle ağır vasıta ve ticari araç lambalarının sınırlarını zorlar. Son derece uzun ömürlü yüksek performanslı çözümler, yol yüzeyinin mükemmel bir şekilde aydınlatılmasını sağlar. Bu, sürüş deneyiminizi ve aynı zamanda güvenliğinizi arttırır, arıza sürelerini ve filo masraflarını azaltır.

OSRAM, ağır vasıta sürücülerine ve filo yöneticilerine geniş bir yüksek performanslı kamyon lambası yelpazesi sunar. Böyle olunca, aydınlatma çözümleri sadece ticari araç üreticilerinin en yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak ve OEM kalitesi sunmakla kalmaz aynı zamanda Avrupa standartlarını da aşar.

İndir: Araç ışık serisi - Katalog 2016/17 (PDF)

Ağır vasıtalar için halojen ön far lambaları

TRUCKSTAR PRO lambalarıyla kamyon

Etkileyici parlaklık ve daha uzun kullanım ömrü

TRUCKSTAR PRO

Standart lambalara göre %100'e kadar daha fazla ışık ve iki kata kadar daha uzun ömürlü yüksek performanslı halojen kamyon lambalarını deneyin. TRUCKSTAR PRO lambalar, yüksek titreşime karşı dayanıklılığı sayesinde ağır iş uygulamaları için bile uygundur.

Ürün kataloğu: TRUCKSTAR PRO
ORIGINAL lambalarla donatılmış kamyon tozlu yollardan geçer

Orijinal yedek parçalar

ORIGINAL LINE

Orijinal ekipman kalitesini sunan ağır vasıta lambalarına güvenin. Bu orijinal yedek parçalar, mükemmel bir fiyat-performans oranıyla sunulur.

Ürün kataloğu: ORIGINAL LINE

Kamyonlar için zenon ön far lambaları

Ön farları ve XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED lambaları açık kamyon

Daha parlak zenon lamba

XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED

XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED lambalarla çok daha fazla ışık gücü. Yol üzerinde %70'e varan daha fazla ışık sağlayan bu ön far lambaları, standart zenon lambalara göre 20 metreye kadar daha uzun ışık konisi sunar.

Ürün kataloğu: XENARC NIGHT BREAKER UNLIMITED
Kamyon, Xenarc Cool Blue Intense ön farla sokakta seyreder

Kamyonlar için şık zenon lambalar

XENARC COOL BLUE INTENSE

5.500 Kelvin'e kadar renk sıcaklıklarıyla daha fazla tarz için biraz ekstra mavi zenon ışık ekleyin. XENARC COOL BLUE INTENSE lambalar, standart zenon lambalara göre %20'ye kadar daha fazla ışık üretir.

Ürün kataloğu: XENARC COOL BLUE INTENSE
Xenarc Ultra Life HID lambalı kamyon

Uzun ömürlü zenon lambalar

XENARC ULTRA LIFE

XENARC ULTRA LIFE zenon lambalar, dayanıklılık söz konusu olduğunda idealdir. Standart HID lambalara kıyasla dört kata kadar daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu da ekstra konfor için daha uzun değişiklik döngüsü demektir!

Ürün kataloğu: XENARC ULTRA LIFE
ORIGINAL yedek parça zenon lambalı kamyon yolda

Orijinal yedek parçalar

XENARC ORIGINAL

OEM kaliteli orijinal yedek parça zenon lambalar. XENARC ORIGINAL lambalar hem lamba hem de balast olarak cıvasız çözümler şeklinde sunulur.

Ürün kataloğu: XENARC ORIGINAL

Sinyal lambaları

Kamyonlar ve ticari araçlar için

OSRAM, ticari araçlar için ekstra aydınlatmayı geniş yelpazede sunar. Işık kaynakları OSRAM'ın yüksek kalite gereksinimlerini karşılar, kamyon sürücülerinin aydınlatma ekipmanlarını mükemmel bir şekilde tamamlar.

Pikaplar için tüm sinyal lambalarına kısa bir bakış:

Ağır vasıtalar için çok daha fazla aydınlatma alternatifi

Sis lambaları, araç içi aydınlatma ve kullanışlı yedek parça kutuları