Ambalaj etiketi ve ambalaj kodu

Ambalaj etiketinin nasıl bulunacağını görmek için bu bağlantıyı tıklayın.

Orijinal OSRAM ürününüz

  • 7 haneli bir etiket koduna sahip olmalıdır
  • Etiket kodunun son 3 rakamı, sağ alt köşede bir hologram olarak görülebilir
  • OSRAM Güven Programı web sitesine götüren bir QR kodu
  • Üzerinde OSRAM logosu ve www.osram.com/trust URL'si yazılıdır
  • Mikro metin içeren bir güvenlik şeridi, büyüteç ile okunabilir

Güvenlik kodu alfasayısaldır ve 7 basamağı vardır

Yazım yanlışlarını elemek için lütfen tekrar deneyin. Öncekiyle aynı sonuçları alırsanız, ambalaj kodunuz gerçekten bilinmemektedir. Bu yüzden tedarik kaynağınızla temasa geçmenizi öneririz.

Yazım yanlışlarını elemek için lütfen tekrar deneyin. Öncekiyle aynı sonuçları alırsanız, ambalaj kodunuz veri tabanımızda saklanmamaktadır ve bu nedenle geçerli değildir. Bu yüzden satıcınızla temasa geçmenizi öneririz.

Girmiş olduğunuz kod daha önce birden çok kez talep edilmiştir. Bu, güvenilir düzeydeki ticaret ortakları tarafından gerçekleştirilen birden çok talepler yüzünden olabilir. Ancak bu, sahte bir ürün oluşturmak üzere bu kodun ayrıca denendiği anlamına gelebilir.

Bu yüzden satıcınızla temasa geçmenizi istiyoruz.

Bize ulaşın

Lambalarımız çeşitli ticari aşamalardan geçmektedir. Bu nedenle ambalajın birden çok kez kontrol edilmiş olması mümkündür. Lütfen bunun kesin bir sahte ürün emaresi olmadığını unutmayın. Kodun Güven Ekibimiz tarafından doğrulanmasını isterseniz, lütfen bizimle temasa geçin.

Bize ulaşın

OSRAM Güven sistemi 2015 sonbaharında Zenon lambalar ve 2019 sonunda da Halojen ikili kutular için tanıtıldı. O zamandan beri lambalar ve paketleme gösterilen güvenlik özelliği içermektedir. Ancak, çeşitli satıcıların 2015 sonbaharından daha eski depo stokunun olması muhtemeldir. Ambalajınızla ilgili şüpheleriniz varsa, lütfen OSRAM ile temasa geçin.

Bize ulaşın

Prensipte OSRAM, ya baskılı katlanmış kutular ya da yedek parçalar için akrilik kutular içinde sadece paketlenmiş ürünler gönderir. Lütfen satıcınız ile bağlantı kurun.

Bize ulaşın

Please contact your vendor or get in touch with us, we are happy to help you.

Contact

Lamba verileri

Lambanız üzerindeki ve ikili kutudaki verilerin nasıl bulunacağını görmek için bu bağlantıyı tıklayın.

Lütfen satıcınıza başvurun veya bizimle temasa geçin; size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Bize ulaşın

Doğrulama işlemi

Lütfen doğrulama işleminde sizi adım adım yönlendiren çevrim içi aracımızı kullanın.

Ürününüzü doğrulayın

Bu kontrol, 1 Ekim 2015 tarihinden bu yana üretilen aşağıdaki tüm OSRAM XENARC ürünleri için çalışır: D1S, D1R, D2S, D2R, D3S, D3R, D4S, D4R, D8S - Kasım 2019'dan itibaren üretilen tüm Osram ikili kutulu halojen lambalar.

Şu anda, OSRAM Güven programı sadece zenon ürünleri ve ikili kutudaki halojen ürünler için kullanılabilir.

Genel sorular

Sadece birkaçını saymak gerekirse, kısa kullanım ömrü, dengesiz ışık rengi/renkleri, diğer sürücüler için körletici etki gibi sahte lambalarda yanlış gidebilecek birçok şey vardır. Kısaca, sahte lamba kullanılması hayatınızın riske atılması demektir.

Otomotiv servisleri genellikle değiştirmeden önce size hem ambalajı hem de lambayı göstererek yardımcı olurlar. Otomotiv servisinizi tekrar ziyaret ettiğinizde önceden sorun. Ambalaj üzerindeki QR kodu sayesinde orijinalliği yerinde kontrol edebileceksiniz.