OSRAM AYDINLATMA ÇÖZÜMLERİ

SİZİN IŞIĞINIZ. BİZİM TUTKUMUZ.

İhtiyaçlarınıza göre tasarlanmış kapsamlı aydınlatma çözümleri.

OSRAM Aydınlatma Çözümleri, ışık spektrumunun tamamı için yenilikçi, özel tasarımlı ve performans odaklı profesyonel aydınlatma çözümlerinde yeni standartlar belirleyerek dünyanın her yerinde müşteriler için katma değer yaratır. Işıkla ilgili tutkumuz, bilgimiz ve ruhumuz sürdürülebilir ve enerji tasarruflu bir gelecek için nefes kesici, yenilikçi ve son teknoloji profesyonel aydınlatma projeleri uygulamamızı sağlar.

Üç amiral gemimiz OSRAM, Siteco ve Traxon Technologies'in yanı sıra global uzman ağımız aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz her yerde akıllı, esnek ve gelecekle uyumlu çözümler ile hizmetleri yerinde sunuyoruz.

Üç Marka, büyük uzmanlık, bir güçlü ortak

OSRAM 100 yılı aşkın süredir kendini ışığa adayarak dünyanın önde gelen ışık üreticilerinden biri hâline gelmiştir. Konvansiyonel aydınlatmadan LED teknolojisi ve akıllı aydınlatmaya doğru yaşanan sürekli ilerleme, OSRAM'ın ışık kalitesini son teknolojiye sahip optimum ürün ve çözümlerle geliştirme çabasını ortaya koyar.

Siteco teknik iç ve dış mekân aydınlatması alanındaki lider üreticilerden biridir. Uzun yıllara dayanan uzmanlığıyla Siteco, modern aydınlatma teknolojisi konusunda belirleyici bir etkiye sahiptir ve dünya genelinde teknolojik bakımdan premium LED aydınlatma çözümleri ve proje çözümleri konusundaki uzmanlığıyla tanınır.

Traxon Technologies Dinamik LED aydınlatma çözümleri için uzmandır, hem iç hem de dış mekanlarda uzun yıllar boyunca yaratıcı ve dekoratif aydınlatma projeleri sunar – atmosferik dükkan aydınlatmasını sanatsal köprüler ilham stadyum cepheleri ile hazırlama.

e:cue Lighting Controldinamik aydınlatma çözümlerini uygulamak için yüksek kaliteli kontrol ve Otomasyon çözümlerinin önde gelen sağlayıcısıdır. Yazılım ve donanım ürünleri ile birlikte yenilikçi bir portföy sayesinde, e:Cue her aydınlatma montajı için doğru kontrol çözümü geliştirir.

Harika bir teknoloji ve eşsiz yetenekler sunar

SITECO says goodbye to the OSRAM website. You are also welcome to visit us today on our own SITECO website.