Tüketici garantileri

Küresel bir armatür, elektronik balast, LED ve LED modülü üreticisi olan OSRAM, ev aydınlatmasında çeşitli uygulamalar için en kaliteli ve en gelişmiş aydınlatma sistemlerini garanti eder.

Otomobil lambalarının garanti süreci

OSRAM otomobil lambaları: OSRAM kalite güvencesi sistemine göre sıkı şekilde incelenen yenilikçi ve teknolojik açıdan yüksek kaliteli ürünlerdir. Aklınızda yine de soru işaretleri varsa, OSRAM'daki garanti süreçlerine dair bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

OSRAM garantisi: Otomobil lambalarının garanti süreci

Bisiklet lambalarının garanti süreci

OSRAM'ın LEDsBIKE portföyü, yüksek performans, verim ve uzun bir kullanım ömrü sunar. Yüksek kaliteli LED bisiklet lambaları çok işlevli ve StVZO onaylıdır. Bir açık hava turu veya şehir gezmesi yapılacaksa LEDsBIKE bisikletçiler için doğru tercih olacaktır. OSRAM'ın bisiklet lambası portföyü iki yıl garantilidir.

OSRAM garantisi: LEDsBIKE bisiklet lambalarının garanti süreci

Özel amaçlı aydınlatma ürünlerinin garanti süreci

OSRAM'ın özel amaçlı aydınlatma lambaları çok farklı uygulama alanlarında kullanılmaktadır. Bu ürünler, OSRAM kalite güvencesi sistemine göre sıkı şekilde incelenen yenilikçi ve teknolojik açıdan yüksek kaliteli ürünlerdir. Aklınızda yine de soru işaretleri varsa, OSRAM'daki garanti süreçlerine dair bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

OSRAM garantisi: Özel amaçlı aydınlatma ürünlerinin garanti süreci