Zugspitze'nin zirvesinde olağanüstü etkinlik: Yüksek performanslı spor, yüksek performanslı aydınlatmayla buluşuyor

Zugspitze'nin zirvesinde olağanüstü etkinlik: Yüksek performanslı spor, yüksek performanslı aydınlatmayla buluşuyor


ECH Red Bull Münih tarafından desteklenmektedir

OSRAM, kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bazı konumları ışıklandırdı

OSRAM markası 110 yıldır ilerleme ve inovasyonla anılıyor. İlk kıvılcım, Berlin'deki İmparatorluk Patent Ofisi'nde parladı. Bu nedenle, Avrupa genelinde gerçekleştirilecek olan heyecan verici aydınlatma enstalasyonlarının ilkinde Patent Ofisi ışıklandırıldı.

Ardından Roma'daki The Westin Excelsior'un ışıklandırması gerçekleştirildi.

Zugspitze'nin zirvesinin ışıklandırılmasıyla birlikte, 110. yılını kutlayan markanın kutlamaları taçlandırılmış oldu. Etkinliğe Almanya'nın en iyi buz hokeyi oyuncularından bazıları da katıldı. Almanya şampiyonu EHC Red Bull Münih takımının sekiz oyuncusu, Osram'ın sağladığı yüksek teknolojili aydınlatmanın yardımıyla, muazzam Alp Dağları manzarasına karşı akşam saatlerinde buz hokeyi maçı yaptı.

OSRAM, deniz seviyesinden yaklaşık 3.000 metre yüksekte 110. kuruluş yıl dönümünü kutladı


Basın iletişimi, basın bülteni ve medya kiti

The Westin Excelsior Rome

Işığın 110 yılı: OSRAM, yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Berlin'deki İmparatorluk Patent Ofisini aydınlattı

Berlin'de başlayan keyifli bir hikâye...


Berlin: Güçlü bir markanın parlak feneri

Berlin'deki eski İmparatorluk Patent Ofisi, gündüz saatlerinde bir şato kadar görkemli bir görünüme sahiptir. Binanın güneş battıktan sonra devasa bir tuvale dönüşen dış cephesi üzerinde OSRAM, 16 Ekim'e kadar devam eden Berlin Işık Festivali kapsamında görülmeye değer bir ışık enstalasyonu sergiliyor. İmparatorluk Patent Ofisi, OSRAM markasının doğduğu bina olması nedeniyle seçildi. Yapı, bugün Almanya Patent ve Ticari Marka Dairesinin binalarından biridir. OSRAM markası, "elektrikli akkor ve ark ışığı lambaları" alanında bir ticari marka olarak 110 yıl önce burada tescillendi.

Üç boyutlu video projeksiyonu olarak gerçekleştirilen ışık enstalasyonu, yaklaşık beş dakika sürüyor. Gösteride, ışığın gelişimi ve OSRAM tarihindeki dönüm noktaları gösteriliyor. Filamanlar altın süslemelere dönüştü; floresan tüpler dış cephe üzerinde desenler oluşturdu; yüksek yoğunluklu gazlı deşarj lambalar ve LED projektörler renkli bir gösteri ortaya koydu. OSRAM'ı bir yüksek teknoloji şirketi olarak sergilemek üzere tüm bunları, binalar ve şehirlere yönelik dijital ve bağlantılı ışık, lazer ışık ve kızılötesi ışıkla öncü aydınlatma uygulamaları takip etti.

The Westin Excelsior Rome

OSRAM ve The Westin Excelsior Rome, 110. yıllarını birlikte kutladı

Roma: OSRAM bu yıl 110. kuruluş yıl dönümünü bir diğer meşhur kurumla birlikte kutluyor

Ekim ayında düzenlenen Işık Festivalinde Berlin Patent Ofisinde gösterilen video projeksiyonunun ardından bu etkinlik, OSRAM'ın kuruluş yıl dönümü kapsamındaki ikinci ışık enstalasyonu oldu.

İki hafta boyunca OSRAM bağlı ortaklığı Claypaky'den 100 armatür, ünlü mimarlar Emil Vogt ve Otto Maraini'nin tasarladığı The Westin Excelsior Rome'u aydınlattı. Aydınlatma tasarımcısı Giovanni Pinna, ışık enstalasyonunu tasarladı.

1906'da Roma'da açılan The Westin Excelsior Hotel de 110. yıl dönümünü kutluyor.

OSRAM, kutlamalar kapsamında köklü oteli ışıklandırdı. Otel, daha önce Pablo Picasso, Elizabeth Taylor ve Rolling Stones üyeleri gibi ünlü isimleri de ağırlamıştı.

Westen Excelsior kutlamaları, UNICEF iş birliğinde düzenlenen özel etkinlikle devam etti. Otel, Paraguay'dan gelen "Orquestra reciclada" üyesi 18 yetenekli çocuğa ev sahipliği yaptı. Otel, 1991'den beri UNICEF'i desteklemektedir.

Göz alıcı ışıklandırma vurgusu