Otomotiv
 

Montaj kılavuzları

Montaj filmleri, OSRAM ürünlerinin montajının ne kadar kolay olduğunu net ve bilgi verici biçimde gösterir. Kılavuzlar montaj işlemlerini adım adım anlatır. Gerekirse bilgisayarınıza hızlıca indirip yazdırabilirsiniz. İlgi çekici ürün videoları, OSRAM lambaları ve armatürleri etkileyici biçimde tanıtmaktadır.

Satış noktanızdaki ekran için OSRAM ürün ve montaj filmlerini, OSRAM Medya Veri Tabanından size sunmaktan mutluluk duyarız. Bir iş ortağı hesabı oluşturmak için lütfen OSRAM yetkilinize danışın.

Müşterileriniz için ideal: Tüm otomotiv ürün portföyümüze kısa bir bakış. OSRAM otomobil lambaları için ışık serisi, ürün bilgileri ve teknik ayrıntıları genel hatlarıyla sunar.

İndir: LEDriving PX-5 (LEDDRL301) (PDF) İndir: LEDriving PX-5 CL 15 (LEDDRL301 CL15) (PDF) İndir: LEDriving PX-4 (LEDDRL401) (PDF) İndir: LEDriving FOG (LEDFOG101) (PDF) İndir: Toyota için LEDriving FOG bağlantı parçaları (LEDFOG101-TY-M) (PDF)

Gündüz sürüş lambası müşterinizin aracına uygun mu? Bu bölümde okuyup indirebileceğiniz uygulama listelerini kullanarak bu soruya kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

İndir: LEDriving Canbus Kumanda Birimi 4W/5W (PDF) İndir: LEDriving Canbus Kumanda Birimi 50W (PDF) İndir: LEDambient kapı eşiği aydınlatması ve kiti (PDF) İndir: ONYX COPILOT (PDF)