Otomotiv
 

LED uyarı ışıkları

LEDguardian ürünleriyle daha fazla görüş

Uyarı üçgeni ve emniyet şeridinde araç

OSRAM LEDguardian uyarı ışıkları, yoldayken her duruma hazırlıklı olmak isteyen sürücüler için ideal LED aksesuardır. Yüksek performansı veya beyaz LED ışığı sunan bu ürünler fener olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda aracınızda kontrol ve bakım çalışması sırasında size ışık verir. LEDguardian ışıklarının yaydığı güçlü renkli uyarı ışığı, tehlikeli noktalarda görüş kabiliyeti de sağlar ve yoldaki diğer unsurların dikkatini çeker.

OSRAM LED uyarı ışıkları portföyünü keşfedin: Yüksek performanslı ve sağlam LEDguardian Road Flare acil durum lambası ve çok işlevli LEDguardian Saver Light Plus el feneri. Aracınızdaki küçük çalışmalar için parlak bir LED lamba, yoldayken pratik işleyiş ve tehlikeli durumlarda uyarı ışığı - her yolculukta yanınızda bulundurmanız gereken iki ışık.

LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian ROAD FLARE - bu kompakt ve sağlam LED uyarı ışığı, üç farklı çalışma modunu sunar: yanıp sönme, daima açık veya fener işlevi. 16 uzun ömürlü LED'le donatılmış lamba uzak mesafelerden görülebilir ve tehlike halinde kesin bilgi verir.

Ürün ve daha fazla bilgi çok yakında yer alacak.

Ürün kataloğu: LEDguardian ROAD FLARE

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS

LEDguardian SAVER LIGHT PLUS, pratik ve çok amaçlı bir üründür. Tek bir üründe el fenerine, uyarı ışığına ve çalışma ışığına sahipsiniz! Güçlü LED ışığı ve entegre acil durum çekici ile emniyet kemeri kesici gibi ayrıntılara sahip LEDguardian SAVER LIGHT PLUS, yolculuklarınızda ideal bir yol arkadaşıdır.

Ürün ve daha fazla bilgi çok yakında yer alacak.

Ürün kataloğu: LEDguardian SAVER LIGHT PLUS