Otomotiv
 
Ledinspect MINI En İyi Fiyat-Kalite Oranı ödülünü kazandı

LEDinspect MINI 125, 2016 EN KÂRLI ALIŞVERİŞ Ödülünü kazandı

Auto Express kablosuz LED kontrol lambalarını test etti

21.10.2016

OSRAM LEDinspect MINI 125, kablosuz LED kontrol lambaları kategorisinde İngiliz otomobil dergisi "Auto Express"in "En İyi Fiyat-Kalite Oranı" ödülünü kazandı. "Auto Express" Eylül sayısında, ürün grubu testinde farklı üreticilerin ürettiği on adet kablosuz LED kontrol lambasını test etti.

Mini kontrol lambaları veya - bilinen adıyla - cep ve kalem lambalar, teknik uzmanlar ve profesyonel atölyelerde popülerlik kazandı. Küçük ve pille çalışan bu modern kablosuz LED kontrol lambası, en dar alanları ve ulaşılması zor yerleri bile aydınlatır. "Auto Express" test için genel parlaklık ve huzme yapısını inceledi. Işık çıkış seviyeleri, boyut, fener gibi ek özellikler, dahili piller ve internet kaynaklarında tavsiye edilen perakende satış fiyatı da değerlendirmeye alınmıştır.

Dergi, OSRAM LEDinspect MINI 125'i birinci sıraya yerleştirdi. Test görevlilerin, ürünün rakiplerine kıyasla sunduğu yüksek ışık çıkışından etkilendi. Böylece LEDinspect MINI 125 alanındaki tek cep lambası olarak 5 yıldız aldı.

LED kontrol lambaları - güçlü ışık sunan mobil yardımcılar

OSRAM'ın LED aksesuarları güçlü LED teknolojisini kullanan son derece pratik, mobil ve enerji tasarruflu ışık kaynaklarıdır. Tasarımda geliştirilmiş bir kulp bulunur. Ayrıca kullanışlı ve ergonomik yapıdadır. Uzmanlar ve kişisel kullanım için olan OSRAM LEDinspect, günlük kullanıma yönelik alet çantaları veya atölyeler için olmazsa olmaz bir parçadır.

OSRAM LED kontrol lambalarına yakından bakın:

Profesyoneller için LED kontrol lambaları Kişisel kullanım için LED kontrol lambaları