Otomotiv
 
Orijinal yedek parçalar

Orijinal yedek parçalar

Güvenilirliğe ve kaliteye güvenin

OSRAM ORIGINAL LINE – otomobillerde güvenilir ORİJİNAL YEDEK PARÇALAR

OSRAM ORIGINAL LINE ürünlerinin üstünlüğü, standart kullanımda milyonlarca kez kanıtlanmıştır. Mükemmel fiyat-performans oranında OEM kalitesindeki ürünlere güvenin.

Ürünlerimizin sürekli olarak geliştirilmesi ve güvenilir, onaylı kalitesi sayesinde OSRAM, otomobil sektörünün lider ışık tedarikçilerinden biri olmuştur. Orijinal ekipman üreticisi olarak deneyimimizden faydalanın ve otomobil lambalarınızı OSRAM orijinal lamba portföyüyle değiştirmek için aynı yüksek kalite seviyesindeki lambaları kullanın.

İndir: Araç ışık serisi - Katalog 2016/17 (PDF)

OSRAM orijinal ürün serisini keşfedin: zenon ve halojen teknolojili güvenilir otomobil lambaları, çok yönlü kullanım için sinyal lambaları ve pratik yedek parça kutuları.

XENARC ORIGINAL

XENARC ORIGINAL ürünleri, modern zenon otomobil aydınlatmasında standardı belirler. 4.500 Kelvin'e kadar renk sıcaklığıyla, doğal gün ışığına normal halojen lambalardan (genelde 3.200 Kelvin'dir) daha yakın olması sayesinde gözleri yormaz. Ayrıca OSRAM orijinal yedek parçaları tamamı OEM kalitesinde, güvenilirlikleri ünlü otomobil üreticilerinin araçlarında milyonlarca kez kanıtlanmış geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Bu standart lambalar bile yenilik sunar: OSRAM, dünyada sadece 25 watt elektrik tüketimiyle %100 cıvasız D8S üreten tek üreticidir!

Avantajlarınıza genel bakış:

 • Dört yıl OSRAM garantisi
 • Yedek lambalar olarak idealdir
 • OEM kalitesi
 • Uzun kullanım ömrü
 • Parlak zenon lamba

Güvenlik bilgileri

XENARC lambalarının yetkili bir tamirci tarafından değiştirilmesini tavsiye ediyoruz.

Ürün kataloğu: XENARC ORIGINAL

OSRAM ORIGINAL LINE

Otomobiller için klasik olan ORIGINAL LINE halojen lambaların üstünlüğü milyonlarca kez kanıtlanmıştır. OSRAM orijinal yedek parçaları, ünlü otomobil üreticilerinin araçlarında standart aydınlatma için güvenilir ve üstün performans sunar. Portföy, optimum fiyat-performans oranıyla ve onaylanmış güvenilirlikle öne çıkar. Standart orijinal ekipmanınızı bu yüksek kaliteli otomobil lambalarıyla değiştirin.

Avantajlarınıza genel bakış:

 • Güvenilir OEM kalitesinde orijinal yedek parçalar
 • Optimum fiyat/performans oranı
 • Geniş ürün serisi
Ürün kataloğu: ORIGINAL LINE

OSRAM yedek lamba kutuları

Bazı Avrupa ülkelerinde araçta yedek lamba seti taşımak yasal bir gerekliliktir. Ancak özellikle uzun yolculuklarda yanınızda daima orijinal yedek parça taşımanız tavsiye edilir. OSRAM otomobil ışıkları için yedek lamba kutusu bu ihtiyaçlara uygundur. Farklı versiyonlar olarak sunulan her kutu, üstünlüğü kanıtlanmış OEM kalitesindeki yedek lambaları komple ve set halinde sunar. Kompakt OSRAM yedek lamba kutularını saklamak kolaydır ve ihtiyaç halinde hızla kullanılabilir.

Avantajlarınıza genel bakış:

 • OEM kalitesinde ürünler
 • Net etiketler ve görsel talimatlar sayesinde kolay tespit
 • Doğru yedek lambalar, yolculuklarınızda sizi daima güvende tutar
 • Bu ürün, bazı Avrupa ülkelerinde aracınızda taşınması gereken bir lamba kutusunun gerekliliklerine uygundur
Ürün kataloğu: ORIGINAL yedek lamba kutuları

Orijinal yedek lambalar

Çoğu uygulama için üstünlüğü kanıtlanmış kalite

OSRAM ORİJİNAL YEDEK PARÇALAR

Binek otomobil aydınlatması için lider aydınlatma çözümleri

Güvenilir binek otomobili aydınlatması için yüksek kalite ve performans standartları belirleyicidir. OSRAM tüm ürün gruplarında bu gereklilikleri karşılar. OSRAM, her yıl hem doğrudan üretim hattı için hem de dünya genelinde üretilen tüm otomobillerin yarısı için uzun yıllardır ünlü otomobil üreticilerine yenilikçi aydınlatma çözümleri sunmaktadır.

OSRAM ORİJİNAL YEDEK PARÇA KALİTESİ hakkında daha fazla bilgi edinin
Farklı ön far lambalarıyla farklı araçlar

Sizin kusursuz uyumunuz hangisi?

Sokakta daha fazla ışık, şık görünümler veya daha az lamba değişimi

OSRAM otomobil lambaları pek çok gerekliliği karşılar. Bir otomobil lambasında ihtiyacınız olan şey nedir? Sizin ve aracınız için doğru seçeneği bulun.

Bulun

Müşteri e-posta hizmetleri

Ürünlerimizle ilgili veya garanti talepleri için lütfen bizimle iletişime geçin!
(EN/DE)