Otomotiv
 

ORIGINAL motosiklet lambaları

Yüksek kalite ve güvenilirlik

Original motosiklet lambaları

OSRAM ORIGINAL motosiklet lambaları bir standart aydınlatma çözümünden çok daha fazlasıdır. Motosikletler için seri orijinal ekipman veya yedek birimler olarak sunulan bu lambalar yüksek kaliteli ve güvenilirdir.

Motosikletiniz veya mopediniz için ideal yedek lambalar olan OSRAM ORIGINAL lambalar, titreşim rezistansı için test edilmiştir.

İndir: Ürün broşürü (PDF)

ORIGINAL LINE

OSRAM ORIGINAL LINE HS1, S1 ve S2 mobilet ışıkları, güvenilir kaliteyi yüksek düzeyde parlaklık, uzun kullanım ömrü ve çok iyi değerle buluşturur. Mobiletleri için kusursuz yedek lambaları arayan herkes için temel ürünlerdir. En önemlisi de OSRAM ORIGINAL LINE S1 ve S2 lambalar, konvansiyonel standart halojen lambalarla karşılaştırıldığında yüksek parlaklık ve uzun ömürlü kullanım sunar. Ayrıca siyah renk solmasına da neden olmaz.

Ürünlerde öne çıkan özelliklere kısaca bakış

  • Güvenilir OEM kalitesi
  • Optimum fiyat/performans oranı
  • Mükemmel parlaklık ve güvenilirlik
  • S1 ve S2 lambalar, standart halojen lambalarla karşılaştırıldığında dört kata kadar daha uzun ömürlüdür ve siyah renk solmasına neden olmaz.

Ürün kataloğu: ORIGINAL LINE

XENARC ORIGINAL

XENARC ORIGINAL lambalar uzun ömürlü kullanım ve OEM kalitesini sunar. Zenon lambalar, kusurlu ışık kaynakları için ideal birer yedektir. 4.500 Kelvin'e kadar ulaşan renk sıcaklıkları doğal gün ışığını simüle eder. Böylece standart halojen ışıkla karşılaştırıldığında göze daha hoş görünür. OSRAM, XENARC ORIGINAL lambalar için dört yıl garanti sunar.

Ürün avantajlarına hızlı bakış

  • Dört yıl OSRAM garantisi
  • Yedek lambalar olarak idealdir
  • OEM kalitesi
  • Uzun kullanım ömrü
  • Parlak zenon lamba

Güvenlik bilgileri

XENARC lambalarının yetkili bir tamirci tarafından değiştirilmesini tavsiye ediyoruz.

Ürün kataloğu: XENARC ORIGINAL

Genel bakış: OSRAM'ın ORIGINAL portföyündeki sinyal lambaları

İster odak ışığı, ister dekoratif ışık veya isterseniz yedek parça olarak kullanın – ORIGINAL LINE sinyal lambaları, birer yardımcı aydınlatma unsuru olarak özellikle tavsiye edilmektedir.

ORIGINAL LINE lambaları bilinen kaliteyi optimum parlaklık, uzun bir kullanım ömrü ve mükemmel bir fiyat-performans oranı özellikleriyle birleştirir.

Otomobil orijinal yedek parça lambaları

Otomobiller için orijinal yedek parçalar

OEM kalitesi

Otomobiller için ORIGINAL LINE

Müşteri e-posta hizmetleri

Ürünlerimizle ilgili veya garanti talepleri için lütfen bizimle iletişime geçin!
(EN/DE)