Otomotiv
 

Uygulamayla kontrol, renk değiştiren LED ürünler

Ön farlara yeni bir hava katın

LEDambient PULSE CONNECT:
Montaj eğitimi

LEDambient HYBRID CONNECT: Montaj eğitimi

Aracınızın görünümünü LEDambient CONNECT ürünleriyle kişiselleştirin. Bu kaliteli LED ürünler, aracınıza renk katar. Montajı kolay bu yenilikçi LED ürünlerde Bluetooth teknolojisi kullanılmaktadır. Ücretsiz LEDambient CONNECT uygulamasıyla eşleştirildiğinde, müziğinizi aynı ritimde yanıp sönmesi için 10 adede kadar LEDambient CONNECT sistemi ile senkronize edebilirsiniz; renkleri önceden ayarlayabilirsiniz ve hepsini tek bir cihazdan kontrol edebilirsiniz. Tüm bu ürünler switch gerekmeden doğrudan pile veya 12V güç kaynağına bağlanır.

LEDambient HYBRID CONNECT

LEDambient HYBRID CONNECT

LEDambient HYBRID CONNECT ön far reflektörlerinize renk katacak. Kolay montaj ve çalıştırma sunan HYBRID CONNECT, mevcut ön far ampullerinizi, renk değiştiren LED ışığıyla geliştirilmiş yüksek performanslı daha beyaz halojen ampullerle* değiştiren özel bir sistemdir. Bluetooth teknolojisi kullanarak ücretsiz OSRAM LEDambient CONNECT uygulamasına bir kez bağlandığında rengi, modu ve diğer çeşitli uyumlu ürünleri tek bir cihazla kontrol etmenizi sağlar.

 • Ön farlarınıza içeriden renk katan gizli sistem
 • Renk değiştiren LED'ler ile zenginleştirilmiş yüksek performanslı halojen ampuller
 • Kolay montaj: Mevcut ön far ampullerinizin yerine takılır
 • Ampuller yoluyla reflektörünüzü renkle doldurur
 • HB3, HB4 ve H10 olarak mevcuttur

Ürünler ve daha fazla bilgi çok yakında yer alacak.

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient PULSE CONNECT

LEDambient PULSE CONNECT, ön farlarınıza veya aracınızın içine renk katmak üzere tasarlanmış evrensel bir LED ürünüdür. Montajı ve çalıştırılması basit PULSE CONNECT, doğrudan 12V kaynağa bağlanan ve ön farınızla mükemmel uyum sağlayarak neredeyse görünmez olan krom kaplamalı küçük bir disktir. Bluetooth teknolojisi kullanarak ücretsiz OSRAM LEDambient CONNECT uygulamasına bir kez bağlandığında rengi, modu ve diğer çeşitli uyumlu ürünleri tek bir cihazla kontrol etmenizi sağlar.

 • Evrensel LED ürünü, ön farlarınıza renk katar
 • Krom kaplama küçük disk, ön farınızla mükemmel uyum sağlayarak neredeyse görünmez olur
 • Kolay montaj: Ön farın dış parça yüzeyine takılır
 • Otomobillerin içine de takılabilir
 • Rengi reflektöre geri yansıtır

Ürün ve daha fazla bilgi çok yakında yer alacak.

LEDambient CONNECT Uygulaması

Bağlanın

Işıklarınızı ücretsiz LEDambient CONNECT uygulamasıyla bağlayın. Eşleştirdiğinizde, otomobilinizin odak aydınlatmasını Bluetooth üzerinden hızla ve kolaylıkla yapılandırabilirsiniz. Uygulama, aşağıdaki cihazlarda renk ayarlamalarına hızlı erişim sağlar.

 • LEDambient PULSE CONNECT
 • LEDambient HYBRID CONNECT
 • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT
LEDambient CONNECT Uygulamasını buradan indirin
LEDambient CONNECT TUNING LIGHTS

Araç içi aydınlatma

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Otomobilinizin içini de kişiselleştirmek ister misiniz? LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT ürünümüz, diğer LEDambient CONNECT ürünleriyle kontrol edilebilir. Farklı ürünler, tek uygulama - sizin tarzınız!

LED araç içi aydınlatma

*Dış uygulama olarak kullanıldığında sadece ARAZİ ARAÇLARI içindir. Bu ürünler ECE onaylı değildir. Bu; ürünlerin, kamuya açık yollarda trafiğe çıkan araçların dış ışıklarında kullanılamayacağı anlamına gelir. Sürüş esnasında uygulamayı kullanmayın.

Hizmet

LED Otomobil Ürünleri Yardım Hattı (EN/DE)
Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00
(CET)