Otomotiv
 

LEDriving XENARC: Golf VI Serileri

Yaşam tarzınızı aydınlatan üç tarz

LEDriving XENARC

GTi Edition

LEDriving XENARC

Black Edition

LEDriving XENARC

Chrome Edition

LEDriving XENARC ön farlar, Golf VI araçlara diğerlerinden farklı bir görünüm kazandırır. Böylece LED gündüz sürüş lambalarıyla ve LED gösterge lambalarıyla halojenden zenon ön farlara geçiş yapmak mümkün hale gelir. Bu iki premium aydınlatma teknolojisinin buluşması, üç farklı modelde sunulan ve olağanüstü tasarıma sahip yenilikçi ürünleri ortaya çıkarır.

Black Edition, Chrome Editon veya GTi Edition: LEDriving XENARC ön farlar, standart halojen ön farlarla karşılaştırıldığında çok yüksek seviyede aydınlatma, daha fazla ışık mesafesi ve daha beyaz ışık ortaya çıkarır.

Bu güçlü retrofit zenon ön farlarla sürücüler trafik işaretlerini tespit edebilir veya önlerine çıkan potansiyel tehlikeleri erkenden fark edebilirler. OSRAM, halojenden zenon ön farlara, LED pozisyon ışıklarına ve LED flaşör lambalara tamamen yasal geçiş seçeneğini sunan ilk üreticilerden biridir. Örneğin LED flaşör lamba, statik veya dinamik flaşör lamba olarak seçilebilir. İlk üreticilerden biri olan OSRAM, aynı zamanda aracın önünde aydınlatma kontrolü ve ön far temizleme sistemleri gibi maliyetli modifikasyonlar olmadan yasal retrofit seçeneğini sunar.

Belirleyici bir avantaj daha var: LEDriving XENARC ön farları monte etmek için herhangi bir uzmanlık bilgisi gerekmez.

LEDriving lambaları

Daha parlak, daha ileri, daha beyaz

LED DRL ile halojenden zenon ön farlara yasal geçiş

Basit tak ve çalıştır montaj özellikli en son optik teknolojisi sayesinde pikselsiz optik elde edin.

Bu premium aydınlatma teknolojisi, standart halojen ön farlarla karşılaştırıldığında çok yüksek seviyede aydınlatma, daha fazla ışık mesafesi ve daha beyaz bir ışık üretir. Ek kayıt gerekmez (ECE sertifikalı).

Hizmet

LED Otomobil Ürünleri Yardım Hattı (EN/DE)
Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00
(CET)