Otomotiv
 

LED tarz yaratan ışıklar

Araç içi aydınlatması için LEDambient ışıklar

LED ile daha fazla tarz

LED aydınlatması ferah ve çekici bir etki yaratırken, araca göz alıcı, modern bir görünüm katar. Araç sürücüsü olarak sizin kişisel zevklerinize uygun ışık. İster genç ister yaşlı, ister erkek isterse kadın olsun, LED sayesinde, herkes kendi aracının içinde kendine özel bir atmosferik aydınlatma tasarlayabilir. 

Bu sizin için de ilham verici değil mi? Aracınızın içindeki detayları öne çıkarın. Koyu renk deri koltuklar artık daha farklı görünüyor.

Konsol bir yüksek teknoloji ürününe dönüşüyor. LED ile, ayak boşluğunu bile istediğiniz kadar parlak ve renkli aydınlatabilirsiniz.

İndir: Araç ışık serisi - Katalog 2016/17 (PDF)

Uygulama ile kontrol edilebilen tarz yaratan LED ışıklar

Aracınızın içi için şık aydınlatma. Aracınıza özgün bir görünüm kazandırmanın yenilikçi yolu. Yepyeni ürünler mi arıyorsunuz? Öyleyse buyurun! OSRAM LED şık ışıklar, size kişisel tarzınızı ışıkla ifade etmek için sayısız yol sunar. Yüksek kalite ve dayanıklılıkla birlikte.

LEDambient CONNECT TUNING LIGHTS

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT

Aracınızın iç kısmına renk katmak üzere tasarlanmış LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT ile aracınızın görünümünü kişiselleştirin. Montajı ve çalıştırılması basit olan TUNING LIGHTS CONNECT, kolaylıkla monte edilebilen RGB tarzını sunan esnek ve kendiliğinden yapışan LED şeritlerdir. Bluetooth teknolojisi kullanarak ücretsiz OSRAM LEDambient CONNECT uygulamasına bir kez bağlandığında rengi, modu ve diğer çeşitli uyumlu ürünleri tek bir cihazla kontrol etmenizi sağlar.

Ürün ve daha fazla bilgi çok yakında yer alacak.

LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT: Montaj eğitimi

LEDambient CONNECT Uygulaması

Bağlanın

Işıklarınızı ücretsiz LEDambient CONNECT uygulamasıyla bağlayın. Eşleştirdiğinizde, otomobilinizin odak aydınlatmasını Bluetooth üzerinden hızla ve kolaylıkla yapılandırabilirsiniz. Uygulama, aşağıdaki cihazlarda renk ayarlamalarına hızlı erişim sağlar.

  • LEDambient PULSE CONNECT
  • LEDambient HYBRID CONNECT
  • LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT
LEDambient CONNECT Uygulamasını buradan indirin
LEDambient CONNECT dış aydınlatma

Uygulama tabanlı dış aydınlatma

LEDambient PULSE & HYBRID CONNECT

Otomobilinizin dışını da kişiselleştirmek ister misiniz? LEDambient PULSE CONNECT ve HYBRID CONNECT ürünümüz, LEDambient TUNING LIGHTS CONNECT ile kontrol edilebilir. Farklı ürünler, tek uygulama - sizin tarzınız!

Uygulamayla kontrol edilen LED dış aydınlatma

Uzaktan kumandalı tarz yaratan LED ışıklar

LEDambient TUNING LIGHTS

LEDambient aydınlatmasını kapı paneliyle, orta konsolla, ayak boşluğuyla ve tavan astarıyla entegre edin. Yaratıcılıkta sınır yok! Uzaktan kumandayla kontrol edilen LED'ler, aracınız için homojen ve özgün aydınlatma seçenekleri sağlar. Büyüleyici bir etki: aracınızın içini istediğiniz gibi tasarlayın, kendi tarzınızı ifade edin!

Ürün kataloğu: LEDambient TUNING LIGHTS

LEDambient TUNING LIGHTS: Video Eğitimi

Hizmet

LED Otomobil Ürünleri Yardım Hattı (EN/DE)
Pazartesi - Cuma 09.00 - 18.00
(CET)