Otomotiv
 
ULTRA LIFE & XENARC ULTRA LIFE ile daha uzun kullanım ömrü

ULTRA LIFE & XENARC ULTRA LIFE ile daha uzun kullanım ömrü

Daha fazla sürüş yapın, daha az endişelenin.

OSRAM konforu sunan otomobil lambaları, gündüz ışıkları açık seyahat etmekten hoşlanan veya gece sık seyahat eden sürücüler için idealdir.

ULTRA LIFE ürün serisindeki ön far lambaları adının hakkını verir: Standart halojen lambalara göre üç kata kadar daha uzun kullanılan veya standart zenon lambalara göre dört kata kadar daha uzun kullanılan OSRAM'ın en uzun ömürlü otomobil lambalarıdır.

Sık araç kullanan sürücüler, uzun süreli kullanılan lambaların daha çabuk yıprandığını bilir. Değişim gerektiğinde tüm ön farlara erişim kolay olmaz.

Dayanıklı ULTRA LIFE ve XENARC ULTRA LIFE otomobil lambalarını tercih edin ve sık lamba değiştirme işinden ve maliyetinden tasarruf edin. Ayrıca bu sayede çevrede de daha az atık oluşur.

İndir: Ürün broşürü ULTRA LIFE & XENARC ULTRA LIFE İndir: Araç ışık serisi - Katalog 2016/17 (PDF)
ULTRA LIFE lambalı otomobil

ULTRA LIFE

Uzun ömürlü halojen ön far lambaları

Söz konusu dayanıklılık olduğunda, OSRAM ULTRA LIFE otomobil lambaları ilk tercihtir. Standart halojen lambalarla karşılaştırıldığında normal lambalardan üç kata kadar daha uzun ömürlüdür. Bununla birlikte, ULTRA LIFE ön far lambalarının gümüş başlıklı modern bir tasarımı vardır. Sık araç kullanan sürücüler için idealdir ve şeffaf camlı ön farlarla uyumludur.

Ürün kataloğu: ULTRA LIFE
XENARC ULTRA LIFE lambalı otomobil

XENARC ULTRA LIFE

Ekstra kullanım ömrü sunan zenon ön farlar

XENARC ULTRA LIFE zenon lambalar, dayanıklılık söz konusu olduğunda idealdir. Standart HID lambalara göre dört kata kadar daha uzun ömürlüdür ve internetten kayıtta 10 yıl OSRAM garantisi sunar. Bu da ekstra konfor için daha uzun değişiklik döngüsü demektir!

Ürün kataloğu: XENARC ULTRA LIFE

Farklı uygulamalar için uzun kullanım ömrü

ULTRA LIFE sinyal lambaları

ULTRA LIFE sinyal lambaları farklı uygulamalar için uygundur - yan ışıklar, pozisyon ışıkları, fren ışıkları ve daha fazlası. Bu sinyal lambalarının çekiciliği, uzun ömürlü olmasından kaynaklanır. Böylece gündüz veya gece sürüşte optimize edilmiş güvenilirlik sunar. Yani lamba daha seyrek değiştirilir; uzun süre kazanılır ve maliyet tasarrufu elde edilir - özellikle sık araç kullanan sürücüler için doğru tercihtir.

Ürün kataloğu: ULTRA LIFE sinyal lambaları
Farklı ön far lambalarıyla farklı araçlar

Sizin kusursuz uyumunuz hangisi?

Sokakta daha fazla ışık, şık görünümler veya daha az lamba değişimi

OSRAM otomobil lambaları pek çok gerekliliği karşılar. Bir otomobil lambasında ihtiyacınız olan şey nedir? Sizin ve aracınız için doğru seçeneği bulun.

Bulun

Müşteri e-posta hizmetleri

Ürünlerimizle ilgili veya garanti talepleri için lütfen bizimle iletişime geçin!
(EN/DE)